Sarı Saç Bakımı: Saç Renginizi Koruyun

Boyalı saçların her zaman daha çok bakıma ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu konuda sarı renk elbette ayrı bir yere sahip. Su, güneş, hava kirliliği gibi doğal faktörler saçlarınızı yıpratmakla kalmaz, aynı zamanda aşırı şekillendirme de onları kuru ve daha kırılgan bir hale getirebilir. Elbette doğru bakım uygulamaları ile sarı saçlarınızın kalıcılığını ve ilk günkü parlaklığını koruması mümkün.

İstediğiniz sarı tonu yakalamak için saçınız birçok işlemden geçiyor ve tüm bu işlemler saçlarınızın daha kuru, esnek ve kırılgan bir hale gelmesine neden olabiliyor. İşlem görmüş saçlar, gördüğü hasarı onarırken daha fazla neme ihtiyaç duyuyor.

Saçınızın rengini korumak için ısı ile şekillendirme uygulamasını en aza indirip aşırı kullanımdan kaçınmalısınız. Isıdan zarar gören saç daha kuru ve kırılgan bir hale gelir. Kullandığınız zaman ise ısı ve şekillendirici etkisini en aza indirmek için koruyucu ürünler tercih edebilirsiniz.

Saçlarınız için doğru ürün kullanımı temizlerken rengini ve doğal nemini de korumanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte yıkama rutininizde soğuk su ile durulamak saç renginizin daha parlak kalmasına yardımcı olacaktır.

Saçlarınıza derinlemesine bakım yapan ve saçınızın rengini koruyan saç bakım maskelerini haftada bir kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Saç bakım yağlarının, saçları beslemenin en iyi yollarından biri olduğunu kesinlikle doğru. Saçın parlaklığını korur ve ortaya çıkarır. Yumuşaklık etkisiyle saçınıza bakım yapar.

Heart of Glass serisi hem doğal hem de işlem görmüş her türlü sarı saçın ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir bakımdır. Özel Biacidic bağ kompleksi ve Baobab özü sayesinde, saç telini güçlendirir ve onarır, kimyasal işlemlerden dolayı hassasiyet oluşan saçlarda kırılmayı engeller. Jagua meyvesinden elde edilen mavi özler ile saçtaki istenmeyen tonları dengelerken, daha baskın bir sarı elde etmenize yardımcı olur. 

Hemen keşfet!

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?