Yeni yıl gecesi ve saç meselesi!

Bir yıl içinde en çok hangi zamanı dört gözle bekliyorsunuz? Çoğu kişinin buna ‘yeni yıl’ olarak cevap vereceğine eminiz! Biten bir yılın tüm yorgunluğu bu dönemlerde uçup gitmiyor mu sizce de? Her yıl olduğu gibi ışıltılı süsler, kırmızı-yeşil dekorlar, yeni umutlar ve dilekler derken tadı damakta kalacak şekilde geçirmek istiyoruz… E zaman da su gibi akıp gidiyor zaten, bir yenisi geldi çattı bile!

Peki ya o soruya cevabınız hazır mı? Yılbaşı gecesinde planınız ne ve en önemlisi “Ne giyeceksiniz?”… Erken kalkan yola alır deyip hazırlıkları son dakikaya bırakmamak için emin adımlarla ilerlemek en iyisi. Siz planınıza ve ne giyeceğinize karar verin, saç işi bizde! Her konsepte uyum sağlayabilecek ve zamansız sayılabilecek 3 farklı stil önerimiz mutlaka göz atın!

Minimal topuzlar

Açık ve dağınık saç stilleriyle arası iyi olmayanların gözdesi, yüzü hafif yukarı çekmesiyle ünlü topuzlar… Her ortama uyum sağlayabilirler, yeter ki tercihimizde dozunu iyi ayarlayabilelim. Topuz dendiğinde aklınıza hemen kocaman, abartılı modeller gelmesin. Minimal dokunuşlarla da topuzu rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İster diri ister salaş topuzlardan yardım alarak günün her saatine uyumlu hale getirebilirsiniz. Topuzda aksesuar kullanmak ise size kalmış… Mesela yaratıcılığınızı konuşturup yılbaşı süslerinin yalnızca çam ağacında konumlanma zorunluluğu olmadığını herkese gösterebilirsiniz!

Kendinden emin ıslaklar

Gün ve gece arasındaki uyum nasıl yakalanır? Islak ve geriye tarayıp sabitleştirilmiş bir saç stiliyle mesela! Sportif bir duruşa sahip oluşu ile meşhurdur ama bir o kadar da şık bir hava katmasıyla popülerdir. Hele bir de güçlü bir makyaja sahipseniz işte o zaman işler baştan aşağıya değişir. Geriye doğru yatırmasak da ama ıslak etkiyi yine de koruyalım derseniz, Jennifer Lopez’den ilham alabilirsiniz.

Zamansız kuyruklar

Uzun saçlarım olmadan asla diyenlerin baş tacı at kuyruğu… İlk başta “Ama canım at kuyruğu işte ne kadar farklı olabilir…” diyebilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki detaylar mükemmelleştirir! Bir aksesuar, bir saç dolaması ya da dalga efekti işi bambaşka yerlere getirebilir. Bunu yaparken de olduğunuz yer neresi ise en şık şekilde uyum sağlamamıza yardımcı olur. Yılbaşı süsü fikri bu saç modelimizde de geçerli!

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?