Kuru ve Nemsiz Görünen Saçların İçin Öneriler

Saçınız zamanla nemini kaybedip doğal ışıltısını kaybederek yıpranmaya ve kurumaya daha da eğilimli oluyor. Nemini kaybetmiş saçlara şekil vermek oldukça zordur. Uç kısımlarından çatallaşan saçlarınızı düzenli keserek ve ihtiyacı olan nemle destekleyerek beslenmiş ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Peki kuru saçlar nasıl nemlendirilir?

Saçınızı sadece dışarıdan beslemek yeterli olmayacaktır. Saç sağlığı tüketilen yiyeceklerle de yakından ilişkilidir. Bu nedenle yediklerinize dikkat ederken bir yandan da bol bol su içerek vücudunuzun ve saçlarınızın gerekli vitamin ve su ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kuru saçları tararken daha da özenli davranmalısınız. Saçlarınızı duş sonrası kurularken havlu ile ovuşturmadan hafifçe sarmakta saç kırılmalarını önlemeye yardımcı olacaktır. Aksi takdirde saçlar çok çabuk kırılır ve dökülmeler başlar.

Kuru saçlarınızı canlandırmak ve güçlendirmek için aradığınız bakım Nutriplenish serisinde! Nemli ve gözle görülür şekilde canlı saçlar, besin değeri güçlü içeriklerden oluşan bir nemlendirmenin sonucunda oluşur.

nutriplenish™ nemlendirici saç bakımı hafif veya yoğun nemlendirmesi sayesinde saçınız için en ideal besleyici nemlendirmeyi sunuyor. Aveda Nutriplenish serisini keşfetmek için tıklayın.

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?