Güzelliğin Ötesinde : Kaizen Hairdressing  

Temel amacı müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurulan ve 16 yıldır Göktürk’de hizmet veren Kaizen Hairdressing her geçen gün daha iyiye değişim mottosuyla hizmetlerine bir yenisini daha eklemektedir.

Kaizen; Türkiye’de kadın kuaförü, erkek berberi, güzellik merkezi ve online ürün satış hizmetlerini sizler için bir çatı altında topladı.

Marka felsefesinde olduğu gibi sürekli daha iyiye doğru değişimi hedef alarak her zaman güncel, yeniklere uyum sağlayan ve bugünü yansıtan bir marka olmak için yepyeni bir marka kimliği oluşturuyor. Sizler için yenilikler sunmaya devam eden kaizen’in logo tasarımı modernize edilerek güncellendi. Bununla birlikte web sitesi daha sade ve anlaşılır bir dille tasarlandı. Yenilenen sitede düzenli olarak güncellenen blog yazıları, güncel fiyat listesi ve işlemler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, online randevu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Salonda kullandığı ürünlerin kalitesi kadar, birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarının profesyonelliği ve markasının genel felsefesine uyumlu olması en önem verdiği konuların başında geliyor.

Kaizen Marka Felsefesi

Kaizen Japonca’da “daha iyiye değişim” anlamına gelir ve sürekli daha iyiye doğru değişimi hedef alır. Kaizen felsefesine göre; sürdürülebilir güzellik, bir yaşam biçimini temsil eder.

Yenilenmenin sürekli ve sınırsız bir yolculuk olduğuna inanıyoruz.

Saçınız kendinizi ifade edebileceğiniz bu keşif yolculuğunun özgün bir parçası. Bu bakış açısını benimseyerek modern ve kişisel dokunuşlardan aldığımız ilhamla sürdürülebilir güzelliği savunuyoruz. Doğal güzelliğin saf gerçekliğinden ilham alıyoruz.

Değişimi özgür kılmak için güzelliğin ötesinde bir yolculuğa adım at.

Kaizen. Güzelliğin Ötesinde.

Kaizenin misyonu; kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürülebilir müşteri memnuniyetini geliştirmektir. Markasını yansıtan her noktada müşterilerine yeni ve mutlu bir deneyim yaşatmayı, hizmet kalitesinde ise tutkulu ve yenilikçi olmayı hedefliyor.

Gelişimin sürekli ve daha iyiye doğru değişimini destekleyen Kaizen Hairdressing kurucusu Cem Salbaz, Kaizen’in her müşterisiyle sevgi ve güven temelli bir bağ kurduğunu ve bu duygusal bağın sürdürülebilir müşteri ilkesinin ayrılmaz bir parçası olduğunu söylüyor. Eğitimci, uygulamacı, girişimci ve yenilikçi bakış açısıyla oluşturduğu markası Kaizen ile sizleri güzelliğin ötesinde bir yolculuğa davet ediyor.

Kaizen Hairdressing ile iletişime geçmek için tıklayın!

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?