Parlak ve Canlı Sarılar için Blonde Revival’i Daha Yakından Tanıyalım

Herkesin de bildiği gibi boyalı saçlar, diğerlerine kıyasla daha fazla bakım gerektirir. Boyalı saçlar içerisinde de sarı rengin her zaman ayrı olduğu unutulmamalıdır. Dış faktörler saçlarınızı yıpratırken ayı zamanda aşırı şekillendirme de saçınızın kuru ve daha kırılgan bir duruma gelmesine sebep olabilir. Elbette doğru bakım ile sarı saçlarınız ilk günkü gibi görünebilir.

Mükemmel hissettiğiniz sarı tona sahip olmak için saçınız birçok işlemden geçiyor. Bu nedenle saçlarınız daha kuru, esnek ve kırılgan bir hale gelebiliyor. İşlem görmüş saçlar, gördüğü hasarı onarırken daha fazla nem ihtiyacı duyar.

Aveda Blonde Revival Serisini Birlikte İnceleyelim.  

Saçınızda istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötrlemeye yardımcı olan ve x8 kat daha fazla renklendirici pigment içeren blonde revival serisi, yeni boyanmış gibi parlak ve canlı sarı saçlara sahip olmanızı sağlar.

Acai üzümü ve çarkıfelek meyvesi gibi besleyici hafif yağların karışımı, aşırı işlem görmüş saçları nemlendirir ve her saç teline inanılmaz bir yumuşaklık kazandırır.

Blonde Revival Mor Şampuan, parlak ve güzel bir sarı ton elde etmek için istenmeyen tonları nötrleyerek yeni boyanmış gibi görünüm sağlar. Sülfat temizleyici içermeyen formül, saça zarar vermeden nazikçe temizler.

Blonde Revival Mor Saç Kremi, yeni boyanmış gibi görünüm sağlarken saçınızı pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve işlem görmüş saçlardaki karışıklığı açar. Saçı haha fazla besleme için doğal olarak elde edilen jojoba, ayçiçeği ve makadamya fındığından oluşan bir bakım karışımı içerir.

Blonde revival mor şampuan, mor saç kremi ile birlikte kullanıldığında,  üç etkili sistemi sayesinde ilk kullanımdan sonra bile daha parlak, canlı  ve güzel bir sarı saç tonu sağlar.

Serinin Ürünlerini Hemen Keşfet!

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?