Cansız ve Nemsiz Görünen Saçlar İçin Öneriler

Eğer saçlarınız cansız, kuru ve mat görünüyorsa yapmanız gereken ilk şey, elbette günlük alışkanlıklarınızda bir takım değişiklikler yapmaktır. Doğru saç bakım ürünleri, nemlendirici özellikteki ürünlerle saf keratin içerikli bakım setleri, saç maskeleri ve bakım serumlarını denemeniz öneririz.

Kuru saç, dokusunu ve parlaklığını koruyabilmek için ihtiyacı olan nemi alamadığında cansız görünebilir ve kırılgan olabilir.
Beslenme yetersizlikleri, az su tüketimi, aşırı güneşe maruz kalma ve ısı ile şekillendirme araçlarının aşırı kullanımı gibi durumlarda saçınız cansız görünebilir.

Saçlarınızı size özel doğru ürünlerle yıkamak saç bakım rutininin en önemli vazgeçilmez kuralı olmalı. Bunun için kuru ve yıpranmış saçlara System Professional’ın Luxe Oil serisini öneriyoruz.

Saçtaki Keratini Lüks Yağlarla Korumak İçin Formüle Edilen System Professional Luxe Oil serisi yüksek performanslı, hafif yağlar kullanarak saçlarınız için gerçekten besleyici bir deneyim sağlar. İyileştirici etkisi saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlar, matlık ve parlaklığı dengede tutar. İçeriğindeki keratin saçlarınızı korurken aynı zamanda saçlarınıza doğal bir parlaklık verir.

İçeriğindeki Argan Yağı saçınızı besler ve parlatır. Saçı güneşin zararlı etkilerinden korur. Saçın daha sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlar.
Jojoba Yağı güçlendirir ve korur. Saçın yumuşak ve aşırı derecede parlak olmasını sağlar.
Badem Yağı pürüzsüzleştirir ve kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Isıyla çalışan saç şekillendirici cihazlar ve boyanın yarattığı kuruluğa karşı da etkilidir.
Panthenol (Pro-Vitamin B5) ekstra nem sağlar.
Keratin dolgu maddesi görevi görerek saç yapısının güçlenmesini sağlar, saçı yumuşatır.

Bu lüks üçlü yağ, derin beslenme ve keratin koruması sağlar.

Şimdi hemen dene!

Doğru ürün kullanımının yanı sıra günlük rutininizde dikkat edeceğiniz noktalara göz atmayı unutmayın.

Aşırı güneşe maruz kalmaktan kaçının.
Saçlarınızı klordan koruyun.
Sıkı atkuyruğu yerine gevşek saç stilleri deneyin.
Saçlarınızı yıkarken sıcak su yerine soğuk veya ılık su kullanın. Soğuk su, nem kaybını azaltır.
Kırık uçları önlemek için saçlarınızı düzenli olarak kestirmelisiniz.
Haftalık olarak düzenli saç maskesi uygulayın.
Isı ile şekillendirme araçlarının kullanımını azaltabilir ve ısı koruyucu ürünler kullanabilirsiniz.

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?