Beyazlarınızı Kapatırken Doğal Saç Renginizi Koruyun

Saçının ana rengini değiştirmek istemeyenler için sadece beyazları kamufle eden Aveda Beyaz Kamuflaj işlemiyle doğal görünümünüzün dışına çıkmazsınız. Beyaz kamuflaj işleminde doğal ve transparan bir boya kullanıldığı için saçını doğal kullanmak isteyenlerin çoğunlukla tercih ettiği bir işlemdir. Kalıcılığı yaklaşık olarak 24 yıkamaya kadardır ve kullanım süreniz boyunca saçınızı bakımlı hissedersiniz.

Aveda Beyaz Kamuflaj işlemiyle ilgili en çok merak edilenlerden biri de saçınıza zarar verip vermediği değil mi? Bu işlem saçınıza zarar vermez aksine saçınıza uzun süreli parlaklık, ışıltı servisi ve bakım yapar.

Salonumuza geldiğinizde, saçınızda ton farklılıkları olmaması açısından işlem öncesinde mutlaka kendi saç renginizin numarasını söylemelisiniz.

Saçın kendi rengini etkilemeyen bu işlem beyazları nasıl kapatıyor?

Aveda’nın geliştirdiği teknoloji sayesinde saçın beyaz olmayan yerlerine etki etmez ve beyazları da oldukça doğal bir şekilde kapatır. Dip boya işleminden farkı; dip boya işleminde saçın beyaz olmayan yerlerine de boya işlemi uygulanmış oluyor. Beyaz kamuflaj işlemindeyse sadece beyaz olan yerler hedef alınıyor.

Aveda Beyaz Kamuflaj İşleminde Kullanılan Full Spectrum Demi+ Saç Boyası Ne İçerir?

%93’e kadar doğal türevli saç boyası içeriğindeki özel koruyucu bitkisel yağların karışımı ile saça parlak yansımalar katarken, saçı nemlendirir ve besler. İçeriğindeki bitkisel yağ karışımı; sertifikalı organik kukui, ayçiçeği, hintyağı otu ve jojoba içerir.

İletişime Geç
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?